понеділок, 20 травня 2024 г.
Хто поховав в Києві міськвиконком і сприяв узурпації влади КМДА (документи)

Хто поховав в Києві міськвиконком і сприяв узурпації влади КМДА (документи)

Леонід Косаківський

Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 - 1998 рр.

Два рішення “депутатів-більшовиків” Київради зразка 1996 року. Перше — про скасування рішень про виконавчий комітет. Друге, одразу за ним, — про делегування повноважень Київради Київській міській державній адміністрації (КМДА) щодо управління комунальною власністю, вирішення земельних питань, розпорядження фінансами, що не було передбачено жодним чинним актом законодавства.

Тобто – добровільна здача свої прав чиновникам. Колективне харакірі. Початок дерибану. 

І хоча такі збори та їхні рішення неодноразово визнавалася судами України протиправними й скасовувалися, оскільки відбувалися не пленарні засідання сесії Київської міської ради, а збори депутатів (так кваліфікував суд ці зібрання), до компетенції яких не входило прийняття рішень від імені ради, свою чорну справу депутати тоді зробили. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Попри те, що для такого антиконституційного “делегування” був встановлений граничний строк до 1 жовтня 1996 року, фактично такий порядок розгляду та вирішення зазначених питань міськдержадміністрацією діяв до квітня 1998 року. І з комісіями Київради на надто погоджували, зокрема – по власності. 

Усі земельні питання оформлялися розпорядженнями КМДА. А від імені Київради їх підписував народний депутат України Володимир Бондаренко (а потім інші самозванці — і нардепи, і просто депутати міськради), обрання якого 14 червня 1996 року зборами депутатів Київради в порушення вимог законів України тво заступника голови Київради було визнано незаконним 17 вересня 1996 року Шевченківським районним судом Києва.


До того ж, як зазначено в ухвалі Судової колегії в цивільних справах Верховного Суду України від 21 січня 1998 року, повноваження Володимира Бондаренка, як депутата Київської міської ради, вже до цього достроково припинились – у зв’язку з обранням його народним депутатом України 16 травня 1996 року, що підтверджується і рішеннями Шевченківського районного суду Києва від 17 вересня 1996 ооку та Київського міського суду від 23 травня 1997 року.


Під цим прапором відбулася незаконна приватизація тощо. 

До 1998 року завдяки цій групі депутатів, які вчинили разом кримінальний злочин, бо не виконували рішення судів, які їм забороняли так діяти, уся влада де-факто була зосереджена в руках КМДА. 

Оформити це законом про столицю, який просто сфабрикували, було вже справою техніки. 

Навіщо їм був той виконком…

Читайте: Фата-моргана київського самоврядування

Источник публикации

КиевVласть

Теги: новости киева, кгга, владимир бондаренко, закон о столице, ликвидация исполкома киевсовета

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.