неділя, 19 травня 2024 г.

ДБР долучило статтю КиївВлади до матеріалів досудового розслідування з розкрадання землі на острові Муромець

ДБР долучило статтю КиївВлади до матеріалів досудового розслідування з розкрадання землі на острові Муромець

Державне бюро розслідувань (ДБР) долучило матеріали журналістського розслідування КиївВлади про розкрадання землі на острові Муромець до досудового розслідування. За два з половиною роки розслідування ДБР досі не вручило підозру ані  гендиректору “Київводоканалу” Олегу Лисюку, ані раднику мера Києва Юрію Зозулі, ані чиновникам КМДА.

Про це KВ стало відомо з листа ДБР в Києві.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“... надані Вами матеріали журналістського розслідування долучено [до матеріалів досудового розслідування”, – сказано в листі.

ДБР Києва зазначило, що “повідомлення про підозру наразі жодній особі у кримінальному провадженні не вручалося”.

Відповідно до листа, Перший слідчий відділ ТУ ДБР в м. Києві здійснює досудове розслідування кримінального провадження №42021102030000136, внесене до ЄРДР ще 12 липня 2021 року. Кримінальним провадженням передбачається порушення ч.2. ст. 364 та чч 2 і 3 ст. 197-1 Кримінального кодексу України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Ч. 2 ст. 364 ККУ – умисне зловживання владою або службовим становищем з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для себе чи іншої фізичної або юридичної особи, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, яке також  спричинило тяжкі наслідки. Покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ч. 2 і 3 ст. 197-1 ККУ – самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або групою осіб, або щодо земельних ділянок особливо цінних земель, земель в охоронних зонах, зонах санітарної охорони, санітарно-захисних зонах чи зонах особливого режиму використання земель. Карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років.

Ч. 3 ст. 197-1 ККУ – самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці, зазначеній у частині першій цієї статті. Карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, в розкраданні землі на острові Муромець під виглядом створення Х-парку, відповідно до матеріалів KВ, мають безпосередє відношення радник мера Києва Віталія Кличка Юрій Зозуля та гендиректор ПрАТ АК "Київводоканал" Олег Лисюк – ексдепутат Донецькї міської ради від Партії регіонів, будівельник гелікоптерного майданчика (КВЦ “Парковий”) для президента-втікача Віктора Януковича. До схеми розкрадання земель вочевидь мають стосунок чинні та колишні чиновники Департаменту культури КМДА і не тільки.

Детальніше: Х-мародери: на острові Муромець гендир “Київводоканалу” та радник мера столиці привласнюють десятки заповідних гектарів

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Аннабелла Моріна

Теги: новини києва, Віталій Кличко, ДБР, кримінальне провадження, державне бюро розслідувань, департамент культури кмда, юрій зозуля, незаконна забудова, досудове розслідування, олег лисюк, острів муромець, водний фонд, x парк, розкрадання комунальної землі, гендиректор київводоканалу, депутат від партії регіонів

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.