субота, 18 травня 2024 г.

Министр обороны призвал Раду не затягивать с рассмотрением законопроектов, касающихся обеспечения армии

Министр обороны призвал Раду не затягивать с рассмотрением законопроектов, касающихся обеспечения армии

Министр обороны Алексей Резников (на фото) призвал народных депутатов оперативно рассмотреть внесенные правительством в Верховную Раду (ВР) законопроекты, касающиеся повышения денежного довольствия военнослужащих.

Об этом KV стало известно из выступления министра обороны Алексея Резникова с трибуны ВР в рамках “Часа вопросов к правительству” в ходе очередного пленарного заседания Рады 18 февраля 2022 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“В указе (№36/2022 президента Владимира Зеленского - KV) от 1 февраля четко определено, что бюджет именно обороны на 2023 год должен составлять не менее 3% ВВП. И это следует учесть, начиная с формирования бюджетной резолюции. Также поставлена задача увеличить денежное довольствие нашим воинам на 30% уже с 1 марта. В Парламенте уже зарегистрированы соответствующие законопроекты. Я прошу их поддержать”, – обратился Резников к народным депутатам.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Он также поблагодарил главу парламентского комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Александра Завитневича за оперативное согласование Трехлетнего плана оборонных закупок, необходимого Минобороны для запуска процесса этих закупок. 

“Пользуясь случаем, я хочу поблагодарить Верховную Раду Украины и особенно профильный комитет — за поддержку наших защитников. Комитет под руководством Александра Завитневича с участием представителей разных фракций проделал безупречную работу. Комитетом согласован сводный трехлетний план закрытых оборонных закупок. Это сделано впервые в соответствии с новым законом об оборонных закупках и позволяет Министерству обороны более эффективно работать с долгосрочными проектами. Теперь дело за СНБО и Кабмином”, – сказал министр обороны.

Также Резников поблагодарил украинский парламент “за начало движения по законопроекту №4210 (принятому Радой за основу 16 февраля и готовящемуся ко второму чтению - KV)”: “Он предусматривает ряд существенных изменений, которые повысят качество управления сферой обороны и приблизят нашу практику к лучшим стандартам через реализацию принципов НАТО”.

Как информировала KV, 1 февраля 2022 года президент Владимир Зеленский подписал указ, которым поручил Кабинету министров Дениса Шмыгаля разработать законопроекты, которыми предусматривается увеличение заработных плат для военнослужащих ВСУ, поэтапное увеличение в течении трех лет численности армии, а также законопроект, предусматривающий прекращение призыва на срочную военную службу с 2024 года.

Читайте: С 2023 года зарплата военных может вырасти – указ Зеленского

Фото: скриншот.

КиевVласть

Алексей Игнатьев

Теги: новости киева, новости украины, верховная рада, алексей резников, министерство обороны

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.