понеділок, 20 травня 2024 г.

Міська влада Бучі збирається оновити генплан міста

Міська влада Бучі збирається оновити генплан міста

Бучанська міськрада замовила розробку проекту змін до генерального плану міста. Ці роботи до кінця 2021 року повинен виконати український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто", який розробляв діючий генплан Бучі. Необхідність внесення змін до Генплану місцева влада пояснює, зокрема, наявністю 60 розроблених та затверджених детальних планів територій.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 18 серпня 2020 року Бучанська міська рада укла з ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя" (*) договір на розробку проекту змін до генерального плану міста Буча. Ціна договору склала 1,68 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До кінця грудня 2021 року "Діпромісто" повинно оновити топографічні плани,  проаналізувати пропозиції щодо внесення змін в генплан на відповідність будівельним нормативам і санітарно-гігієнічним вимогам, актуалізувати план існуючого використання території, розробити схеми розташування територій, існуючих планувальних обмежень, проектних планувальних обмежень та магістралей, модель розвитку території Бучанської громади та проектно-планувальну документацію.

Договір було укладено без проведення конкурсу, за переговорною процедурою. Замовник пояснив це тим, що “Діпромісто” документально підтвердило авторські права на містобудівну документацію, а саме Генплан міста Буча.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В Бучанській міськраді у відповідь на інформаційний запит KV розповіли,  що необхідність внесення змін до генплану міста зумовлена значним обсягом розроблених та затверджених детальних планів територій (60 ДПТ), потребою коригування генплану у відповідності до нового законодавства та нормативів, а також зміною територіального устрою.

В міськраді нагадали, що діючий генплан Бучі розроблявся в 2012-2015 роках, а затверджений був рішенням місьради Бучі від 17.03.2015 року №2124-67-УІ. З того часу зміни до нього не вносилися. 

Згідно з даним аналітичної системи Youcontrol, ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя" зареєстровано з 1994 року. Засновник підприємства – Міністерство регіонального розвитку. Директор – заслужений архітектор України Іван Шпилевський.

Підприємство активно займається плануванням територій по всій Україні. Зокрема, "Діпромісто" у 2003 році розробило Генеральну схему планування території України, а співробітники ДП є авторами розробки схем планування 10 областей і генпланів міст Одеса, Черкаси, Канів.

За даними Zакупівлі, по результатам публічних закупівель держпідприємство отримало 369 підрядів на 167 млн гривень (без врахування нинішнього).

Нагадаємо, 17 травня 2021 року рух по Варшавській трасі було заблоковано активістами з вимогою припинити хаотичну забудови Бучі і вирубку Бучанської лісу.

Читайте: В Буче активисты перекрыли дорогу в знак протеста против хаотичной застройки

З 1998 року міський голова БучіАнатолій Федорук.

* Державне підприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя (код ЄДРПОУ: 02497720)

Фото: Українські новини

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, буча, генплан, анатолий федорук, анатолій федорук, український державний науково-дослідний інститут проектування міст діпромісто, украинский государственный научно-исследовательский институт проектирования городов дипромисто

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.