неділя, 19 травня 2024 г.

Освітня мережа КАН нараховує вже 11 шкіл, - девелопер Ніконов

Освітня мережа КАН нараховує вже 11 шкіл, - девелопер  Ніконов

Освітня мережа будівельної компанії KAN налічує 11 навчальних закладів A+, включаючи великі школи та дитячі садочки. KAN акцентує увагу на соціальній відповідальності. Компанія також забезпечує якісну освіту для талановитих дітей із малозабезпечених сімей. Мережа шкіл KAN розвиває середовище, що мотивує до досягнень, приносячи користь як країні, так і учням.

Про це KВ дізналася з інтерв’ю відомого столичного девелопера і засновника компанії KAN Development Ігоря Ніконова для Forbes Ukraine.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зокрема, KAN  має 11 навчальних закладів мережі А+, із них три великі школи, початкові школи, дитячі садочки та дитячі клуби розвитку. Побудувати велику школу, як у “Файна Тауні” коштувало компанії 23 млн доларів. І це не враховуючи землі, зовнішніх мереж. Це школа з дитячим садком, тут будуть вчитися приблизно 700 дітей.

“Звичайно, вигіднішим було би віддати майданчик під школу місту – і хай будують собі, що хочуть. Але ми створили цілу екосистему, освітню мережу А+, почали з маленької школи, потім більше і більше. Наша мета – дійти до університету, тому що зараз у нас єдина в світі мережа, де вчаться діти від одного року до 19 в єдиній системі і під наглядом єдиного педагогічного колектива”,  – розповів Ніконов.

За його словами, навчання в діючих школах мережі коштує близько 15–18 тис. гривень на місяць. На його думку, саме середовище, яке створюється в школі, мотивує до досягнень, які потім приносять користь і країні, і самим людям.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Це може бути бізнесом виключно, якщо школу тобі подарували, але якщо ти рахуєш собівартість, то ні. Це про майбутнє дітей, про майбутнє країни, де ти живеш. Це наше соціальне навантаження. Економічно це дуже невигідно, але це те, чим можна пишатися. Адже круто – побудувати мережу навчальних закладів, які також дають можливість і талановитим дітям із малозабезпечених сімей отримати якісну освіту. Ми збираємо найкращих”, – зауважив Ніконов. 


Нагадаємо, що у столиці спостерігається зростаючий інтерес киян до закритих житлових комплексів.  Житловий комплекс "Комфорт Таун" початково не був задуманий як закрита територія, проте з метою забезпечення безпеки мешканців було вирішено змінити підхід. 

Читайте: KAN обирають як для інвестування, так і для життя, – Ніконов

Фото: minfin.com.ua

КиївВлада

Вероніка Злацька

Теги: новини києва, новини компаній, KAN, KAN, KAN Development, відновлення, Файна таун, купити квартиру в києві, продаж, новини будівельного ринку, інвестори, ігор ніконов, динаміка

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.