понеділок, 20 травня 2024 г.

Відсьогодні на Київщині встановлено заборону на вилов риби

Відсьогодні на Київщині встановлено заборону на вилов риби

Відсьогодні, 11 квітня на Київщині встановлено нерестову заборону на вилов риби. Заборона встановлена як для промислового лову, так і для любительского та спортивного рибальства.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Києві та Київській області.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Наше спільне завдання – захистити Україну та вигнати з неї загарбників. Проте не варто забувати й про збереження водних біоресурсів під час їх природного відтворення. Адже весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів ніхто не відміняв”, – заявили в Держрибагентстві.

Повідомляється, що згідно з рекомендаціями Інституту рибного господарства НААНУ, Київським рибоохоронним патрулем підписано наказ про встановлення заборони на вилов риби у нерестовий період.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Терміни заборони для любительського і спортивного рибальства:

  • у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками, включаючи зону підтоплення – з 11 квітня по 19 червня (включно);
  • у всіх річках та їх кореневих водах – з 11 квітня по 30 травня (включно).

Згідно з повідомленням, на період заборони дозволено вилов до 3 кг риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм у місцях, визначених для любительського рибальства (додаток 2).

Терміни заборони для промислового лову:

  • у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками, включаючи зону підтоплення – з 16 квітня по 24 червня (включно);
  • у всіх річках та їх кореневих водах – з 16 квітня по 4 червня (включно).

Як зазначає Держрибагентство України, цьогорічна нерестова кампанія відрізнятиметься від класичних, адже наразі ми захищаємо не лише водних мешканців, а і наших захисників та захисниць. Тому для їх забезпечення рибою, враховуючи специфіку регіону, реальні та безпечні можливості виходити на воду, дозволяється промисловими рибалками здійснення спеціалізованого лову старшовікових груп карася сріблястого сітками з кроком вічка а = 50-60 мм та старшовікових груп рослиноїдних і інших видів риб сітками а = 100 мм і більше.

В Держрибагентстві також нагадали, що до 30 червня (включно) триває заборона на вилов раків.

Нагадаємо, на Херсонщині на Чорнобаївській птахофабриці, одній із найбільших у Європі, загинуло близько 4 млн курей. Вона знаходиться на території, що тимчасово контролюється окупантами та відрізана від ланцюжків постачання корму. Масовий мор птахів може загрожувати екології.

Читайте: На Чорнобаївській птахофабриці через війну загинуло близько 4 млн курей

Фото: 11tv.dp.ua

КиївВлада

Бровко Ігор

Теги: новини київщини, новини київської області, війна, російська агресія, нерест, київський рибоохоронний патруль, вилов риби, держрибагентство, нерестова заборона

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.