п'ятниця, 17 травня 2024 г.

Жители дома на столичном Чоколовском бульваре возмущены уничтожением зеленой зоны работниками “Киевхлеба”

Жители дома на столичном Чоколовском бульваре возмущены уничтожением зеленой зоны работниками “Киевхлеба”

Зеленая зона около МАФа “Киевхлеба” на столичном Чоколовском бульваре страдает от грузовика этой компании, которым заезжает на нее. Коммунальщиков Соломенского района Киева просят проверить этот факт и принять меры против разрушения газона работниками “Киевхлеба”.

Об этом KV стало известно из депутатского обращения № 0220/27 от 17 февраля 2020 года народного депутата Романа Грищука (фракция “Слуга народа”) начальнику отдела контроля за благоустройством Соломенской РГА Роману Кошевому.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Ко мне, как к народному депутату Украины, обратились жильцы многоквартирного дома, по адресу Киев, Чоколовский бульвар, 21. В соответствии с данным обращением, около указанного дому размещен МАФ компании “Киевхлеб”. Прямого подъезда к нему нет, но работники “Киевхлеба” заезжают на зеленую зону около МАФа, разрушая ее”, – сказано в документе.

Роман Грищук просит проверить этот факт, и в случае подтверждения принять меры для недопущения разрушения зеленой зоны около МАФа “Киевхлеб” на Чоколовском бульваре, 21.

Напомним, в 2019 году в Киеве было открыто 117 продовольственных магазинов, 49 заведений по продаже непродовольственных товаров, 61 учреждение ресторанного хозяйства и несколько торгово-развлекательных центров. ЧАО “Киевхлеб” в минувшем году установил в столице 150 объектов розничной торговли, где с “Карточкой киевлянина” можно купить хлебобулочные изделия со скидкой.

Читайте: КГГА внедряет гибкую систему скидок на социальный хлеб для владельцев “карточки киевлянина”

Ранее KV писала, что заказчики Киевской области через ProZorro приобрели хлебопродуктов на более чем 176 млн гривен. Более 200 компаний пытались продать хлебные изделия. Среди них есть одна пятерка связанных с ПАО "Киевхлеб" (контролируется братьями Вячеславом и Александром Супруненко – последний является народным депутатом) участников, которые вместе приходят на торги и подписали договоров на 74 млн гривен (42% рынка области). Кроме того, по вине “Киевхлеба” в столице в 2018 году стало в разы меньше пунктов продаж социального хлеба.

Читайте: Братья Супруненко подмяли под себя 42% хлебного рынка Киевщины

Фото: dancor.sumy.ua

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, маф, соломенский район, зеленая зона, киевхлеб, роман грищук, газон, уничтожение газона, уничтожение зеленой зоны

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.